22 grudnia całkowicie zagrodzony został dostęp do kamienicy przy ul. Kościuszki 5. Krok ten podyktowany jest względami bezpieczeństwa. To tworzy jednak problem w funkcjonowaniu Katolickiego Stowarzyszenia Pomocy im. Św. Brata Alberta. Kilka słów na ten temat powie nam Wioletta Kulpa, posłanka na Sejm RP.
Dużym problemem był brak komunikacji.
Ta pomoc w okresie świątecznym jest wyjątkowo ważna. Czekamy na rozwiązanie sprawy.

