Viva Latino – Koncert Płockiej Orkiestry Symfonicznej
Zredagował(a) Tomek Gorczyca on 18 lutego 2026
Już 20 lutego odbędzie się koncert, w którym poznamy energetyczne, barwne oblicze muzyki symfonicznej. O szczegółach powie nam Adam Mieczykowski, dyrektor Płockiej Orkiestry Symfonicznej.
Program łączy tradycję Hiszpanii z żywiołem latynoamerykańskich rytmów.
Koncert oczywiście w Płockiej Szkole Muzycznej przy ul. Kolegialnej 23.