Na ulicy Warszawskiej w Ciechanowie 14 grudnia o godz. 12.00 odbyła się Wigilia Miejska. Podczas wydarzenia harcerze z Hufca ZHP Ciechanów przekazali Betlejemskie Światło Pokoju Krzysztofowi Kosińskiemu Prezydentowi Ciechanowa. Mieszkańcy mogli odebrać bezpłatne kalendarze i skosztować potraw wigilijnych. O wigilijnym spotkaniu z mieszkańcami mówi Krzysztof Kosiński.
Prezydent Ciechanowa wspomniał, że za rok Wigilia Miejska powróci na Plac Jana Pawła II.
Dużym powodzeniem podczas jarmarku cieszyły się stoiska z dekoracjami świątecznymi oraz potrawami lokalnymi. Mimo braku zimowej aury ulicę Warszawską opanował świąteczny klimat.

