W Opinogórze, w najbliższą sobotę, zapowiada się wieczór pełen emocji

Zredagował(a) on 27 listopada 2025

29 listopada 2025 r., o godz. 15.0 zapraszamy w imieniu organizatorów do Oranżerii, na 43. spotkanie w Saloniku Elizy. Będzie to Spotkanie Jubileuszowe z okazji 10-lecia istnienia spotkań w Saloniku Elizy oraz wydania albumu „Salonik Elizy w Muzeum Romantyzmu w Opinogórze”.

Na spotkanie zaprasza Zofia Humięcka prowadząca Salonik.

Album pokazuje całą plejadę wybitnych postaci, które gościły w Saloniku Elizy.

Podczas najbliższego spotkania w Oranżerii wystąpią: 

Kamila Olesińska-Augustyniak – tancerka flamenco, poetka,

Wojtek Gęsicki – autor tekstów, kompozytor,

Paweł Rok – wiolonczelista. Spotkanie poprowadzi Zofia Humięcka.

Wydarzenie będzie rejestrowane (foto/wideo) przez Muzeum Romantyzmu w Opinogórze w celach dokumentacyjnych i promocyjnych (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Plakat: Łukasz Brzozowski


KRDP Ciechanów

Radio KRDP Ciechanów

Current track

Title

Artist

Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z plików cookie, abyśmy mogli zapewnić Ci najlepszą możliwą wygodę użytkowania. Informacje o plikach cookie są przechowywane w Twojej przeglądarce i spełniają takie funkcje, jak rozpoznawanie Cię, gdy wracasz na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.