W Opinogórze, w najbliższą sobotę, zapowiada się wieczór pełen emocji
Zredagował(a) Barbara Tokarska on 27 listopada 2025
29 listopada 2025 r., o godz. 15.0 zapraszamy w imieniu organizatorów do Oranżerii, na 43. spotkanie w Saloniku Elizy. Będzie to Spotkanie Jubileuszowe z okazji 10-lecia istnienia spotkań w Saloniku Elizy oraz wydania albumu „Salonik Elizy w Muzeum Romantyzmu w Opinogórze”.
Na spotkanie zaprasza Zofia Humięcka prowadząca Salonik.
Album pokazuje całą plejadę wybitnych postaci, które gościły w Saloniku Elizy.
Podczas najbliższego spotkania w Oranżerii wystąpią:
Kamila Olesińska-Augustyniak – tancerka flamenco, poetka,
Wojtek Gęsicki – autor tekstów, kompozytor,
Paweł Rok – wiolonczelista. Spotkanie poprowadzi Zofia Humięcka.
Wydarzenie będzie rejestrowane (foto/wideo) przez Muzeum Romantyzmu w Opinogórze w celach dokumentacyjnych i promocyjnych (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).
Plakat: Łukasz Brzozowski