Władze powiatu przasnyskiego podjęły już działania, aby utworzyć miejsce rekreacji dla mieszkańców – powiedział nam Paweł Mostowy starosta przasnyski.
Zdaniem starosty, takie miejsce będzie ciekawym miejscem do wypoczynku dla mieszkańców.
Władze powiatu przasnyskiego już złożyły wnioski o pozyskanie środków zewnętrznych na odtworzenie przasnyskich sadów.
Foto: Powiat przasnyski

