W Pułtusku powstanie Młodzieżowa Rada Gminy
Zredagował(a) Małgorzata Wojciechowska on 28 listopada 2025
W Urzędzie Miejskim w Pułtusku odbyło się spotkanie z dyrektorami szkół oraz przedstawicielami samorządów uczniowskich, podczas którego omawiano powołanie Młodzieżowej Rady Gminy w Pułtusku. O powołaniu rady opowiedziała w audycji Gość Poranka Beata Jóźwiak, burmistrz Pułtuska.
Podczas spotkania omówiono statut i ordynację wyborczą.
Aby zgłosić swoją kandydaturę kandydaci będą musieli zebrać minimum 15 podpisów i udać się do Gminnej Komisji Wyborczej, ale także przeprowadzić skuteczną kampanię wyborczą.
fot. UM Pułtusk