Wielomilionowa inwestycja w regionie

Zredagował(a) on 4 czerwca 2026

Miasto i gmina Staroźreby pozyskały 1,4 mln zł dofinansowania z urzędu marszałkowskiego. Symboliczny czek odebrał burmistrz Kamil Groszewski. Dzięki dofinansowaniu rozpoczną się możemy rozpocząć kolejne ważne działania, które będą służyły mieszkańcom oraz środowisku naturalnemu. Tym razem chodzi o budowę przydomowych oczyszczalni ścieków na terenie gminy.

To jednak nie koniec informacji. Podpisano też umowę dotyczącą odbioru i unieszkodliwiania azbestu od rolników (tzw. azbestu agencyjnego).

Dokument zawarty z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie pozwoli na usunięcie eternitu z tereny gminy.

Fot. FB Kamila Groszewskiego, burmistrza miasta i gminy Staroźreby


KRDP Ciechanów

Radio KRDP Ciechanów

Current track

Title

Artist

Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z plików cookie, abyśmy mogli zapewnić Ci najlepszą możliwą wygodę użytkowania. Informacje o plikach cookie są przechowywane w Twojej przeglądarce i spełniają takie funkcje, jak rozpoznawanie Cię, gdy wracasz na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.