Wielomilionowa inwestycja w regionie
Zredagował(a) Michał Siedlecki on 4 czerwca 2026
Miasto i gmina Staroźreby pozyskały 1,4 mln zł dofinansowania z urzędu marszałkowskiego. Symboliczny czek odebrał burmistrz Kamil Groszewski. Dzięki dofinansowaniu rozpoczną się możemy rozpocząć kolejne ważne działania, które będą służyły mieszkańcom oraz środowisku naturalnemu. Tym razem chodzi o budowę przydomowych oczyszczalni ścieków na terenie gminy.
To jednak nie koniec informacji. Podpisano też umowę dotyczącą odbioru i unieszkodliwiania azbestu od rolników (tzw. azbestu agencyjnego).
Dokument zawarty z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie pozwoli na usunięcie eternitu z tereny gminy.
Fot. FB Kamila Groszewskiego, burmistrza miasta i gminy Staroźreby