Miasto i Gmian Pułtusk zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym o wiosennej tematyce, który potrwa do 17 do 23 marca. O szczegółach mówi Paulina Dąbkowska, kierownik Wydziału Promocji, Kultury i Sportu w Urzędzie Miejskim w Pułtusku.
Jedna osoba może dodać maksymalnie 2 zdjęcia. Każde zdjęcie należy dodać w osobnym komentarzu. Autor zdjęcia, które zdobędzie najwięcej polubień, otrzyma upominek niespodziankę. Zapraszamy do udziału w konkursie.
fot. Plakat organizatora

