Wisła Płock kontynuuje czarną serię
Zredagował(a) Tomek Gorczyca on 10 marca 2026
Wisła Płock ulega po raz piąty z rzędu w ligowej potyczce. Tym razem pogromcom Nafciarzy była Arka Gdynia, dla której było to pierwsze wyjazdowe zwycięstwo w sezonie. Rezultat spotkania 0:3. Krótki komentarz pomeczowy trenera Nafciarzy, Mariusza Misiury.
W tym mecz kolejny raz nie brakowało kontrowersji.
Kolejny mecz Wisła rozegra na wyjeździe, 14 marca o godz. 20:15 przeciwko Cracovii.