Po ciężkim boju Wisła Płock wywozi cenny punkt z Zabrza po spotkaniu zremisowanym 1:1 z miejscowym Górnikiem. Jakie odczucia po tym meczu ma pomocnik Nafciarzy, Dominik Kun?
Swoje zdanie wyraził także obrońca Wisły, Marcin Kamiński.
Kolejny mecz Wisły Płock już 30 listopada na własnym stadionie przeciwko Lechowi Poznań.

