4 grudnia Wisła Płock rozegrała zaległy mecz 8 kolejki Ekstraklasy przeciwko Cracovii. Jest to drugi mecz z rzędu Wisły, w którym pada bezbramkowy remis. O komentarz pomeczowy poprosiliśmy trenera Nafciarzy, Mariusza Misiurę.
Opinia trenera jest jednak inna niż postronnych osób.
Ostatni mecz Nafciarzy w 2025 roku odbędzie się 8 grudnia o godz. 19:00 na wyjeździe przeciwko Koronie Kielce.

