Wisła Płock remisuje z Mistrzem Polski
Zredagował(a) Tomek Gorczyca on 1 grudnia 2025
W niedzielny wieczór Wisła Płock podejmowała na własnym stadionie aktualnego Mistrzal Polski, Lecha Poznań. Po zaciętym meczu pełnym walki, drużyny podzieliły się punktami, a wynik to 0:0. Jakie odczucia po meczu miał defensor Nafciarzy, Marcus Haglind-Sangré?
Czy podobne odczucia ma wahadłowy Wisły, Quentin Lecoeuche?
Kolejny mecz Wisły 4 grudnia na własnym stadionie. Będzie to przełożony mecz z Cracovią. Początek o 17:00.
fot. Wisła Płock