Site icon KRDP – Pogodnie każdego dnia

Wisła Płock ulega Widzewowi Łódź

Drużyna z Płocka przegrywa domowy mecz i kończy śrubowanie niesamowitego rekordu. Nafciarze w 20 meczach ligowych nie straciła więcej niż 1 gola. Mecz z Widzewem zakończył się wynikiem 0:2. Kilka słów komentarza pomeczowego od trenera Wisły, Mariusza Misiury.

https://krdp.fm/wp-content/uploads/2026/02/WP1_79552.mp3?_=1

Jednak nie obyło się bez kontrowersji sędziowskich.

https://krdp.fm/wp-content/uploads/2026/02/WP2_13111.mp3?_=2

Kolejny mecz Nafciarzy 21 lutego o godz. 20:30. Będą to derby Mazowsza przeciwko Legii Warszawa.

Exit mobile version