Wizyta w Muzeum propozycją na świąteczne dni
Zredagował(a) Barbara Tokarska on 23 grudnia 2025
Na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia, mamy dla słuchaczy zaproszenie na spacer po opinogórskim parku i zwiedzenie espozycji muzealnej. W jaki sposób będzie pracowało Muzeum? O tym dyrektor Monika Salamon-Miłoboszewska.
Do Muzeum będzie można wybrać się już w nowym roku.
Jak zapowiedziała w audycji Gość Dnia, Dyrektor Muzeum Romantyzmu, rok 2026 będzie obfitował w ciekawe propozycje związane z Jubileuszem 65-lecia powstania Placówki. To też rok remontu Oficyny Muzealnej.
Foto: Muzeum Romantyzmu w Opinogórze