Żyję zdrowo – program edukacyjny Orlenu dla szkół. Także z Płocka!

Zredagował(a) on 11 lutego 2026

Po udanym pilotażu w Wielkopolsce Fundacja ORLEN wraz z nowym semestrem szkolnym rusza z ogólnopolską inicjatywą edukacyjną, której celem jest kształtowanie trwałych, prozdrowotnych nawyków wśród uczniów pod nazwą „Żyję zdrowo”. Oferta skierowana jest do klas 4-8 szkół podstawowych z całej Polski.

Mówi Joanna Barbrich, Kierownik Obszaru programowego, Dział projektów Społecznych, Fundacja ORLEN

W pierwszej edycji programu “Żyję zdrowo” wzięło udział kilkadziesiąt szkół podstawowych z Wielkopolski. Natomiast teraz wraz z nowym semestrem szkolnym Fundacja ORLEN rozszerza program na całą Polskę.

Program pozwala szkołom, nauczycielom i uczniom włączyć się w ogólnopolskie wydarzenia i inicjatywy, takie jak: wirtualny “Tydzień dla Zdrowia”, podcast “Zdrowo nakręceni” i stacjonarny finał programu “Festiwal dla Zdrowia”.

Do programu można zapisać się poprzez stronę: www.wzmacniajodpornosc.ceo.org.pl


KRDP Ciechanów

Radio KRDP Ciechanów

Current track

Title

Artist

Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z plików cookie, abyśmy mogli zapewnić Ci najlepszą możliwą wygodę użytkowania. Informacje o plikach cookie są przechowywane w Twojej przeglądarce i spełniają takie funkcje, jak rozpoznawanie Cię, gdy wracasz na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.