Piotr Krawczyk zmienia klub
Zredagował(a) Tomek Gorczyca on 29 grudnia 2025
Piotr Krawczyk nie jest już piłkarzem Wisły Płock. Kontrakt z 31-letnim napastnikiem został rozwiązany za porozumieniem stron. Zawodnik trafił do klubu przed sezonem 2024/2025 z Górnika Zabrze. W barwach Nafciarzy rozegrał 28 spotkań w pierwszym zespole i zdobył 6 bramek, w tym ważne gole w rozgrywkach ligowych oraz występy w Pucharze Polski i barażach o awans.
W trwającym sezonie Krawczyk został przesunięty do drużyny rezerw, gdzie był jednym z wyróżniających się zawodników i najlepszym strzelcem zespołu w rundzie jesiennej. Zimą zdecydował się jednak na zmianę otoczenia.
Nowym klubem Piotra Krawczyka został GKS Tychy. Napastnik dołączył do pierwszoligowca na zasadzie wolnego transferu i podpisał kontrakt obowiązujący do końca czerwca 2027 roku. Doświadczony zawodnik ma pomóc drużynie prowadzonej przez Łukasza Piszczka w walce o utrzymanie na zapleczu najwyższej klasy rozgrywkowej.