Site icon KRDP – Pogodnie każdego dnia

Staroźreby miastem – już oficjalnie!

To historyczny moment dla podpłockich Staroźreb. Burmistrz Kamil Groszewski gościł w siedzibie Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji i odebrał z rąk sekretarza stanu akt nadania Staroźrebom statusu miasta.

Jak podkreśla, to wyjątkowa chwila – pełna dumy, wzruszeń i ogromnej satysfakcji. Burmistrz komentuje, że dokonał się historyczny krok, będący efektem zaangażowania, wiary w rozwój naszej małej Ojczyzny i wspólnej pracy na rzecz przyszłości.

Foto. FB Kamila Groszewskiego, burmistrz Staroźreb

Exit mobile version